Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

TP-LINK 1-Port XGS-PON SFU Econet Chipset with G.984.x, XGS-PON E1 SPEC: 1 x 10GE LAN port, 1 x SC/APC XGS-PON port, Bridge, QoS, VLAN, IGMP, OMCI

Etusivu TP-Link Network TP-LINK 1-Port XGS-PON SFU Econet Chipset with G.984.x, XGS-PON E1 SPEC: 1 x 10GE LAN port, 1 x SC/APC XGS-PON port, Bridge, QoS, VLAN, IGMP, OMCI
TP-LINK 1-Port XGS-PON SFU
Econet Chipset with G.984.x, XGS-PON E1
SPEC: 1 x 10GE LAN port, 1 x SC/APC XGS-PON port, Bridge, QoS, VLAN, IGMP, OMCI (XGZ030)
TP-LINK 1-Port XGS-PON SFU
Econet Chipset with G.984.x, XGS-PON E1
SPEC: 1 x 10GE LAN port, 1 x SC/APC XGS-PON port, Bridge, QoS, VLAN, IGMP, OMCI (XGZ030)
TP-LINK 1-Port XGS-PON SFU
Econet Chipset with G.984.x, XGS-PON E1
SPEC: 1 x 10GE LAN port, 1 x SC/APC XGS-PON port, Bridge, QoS, VLAN, IGMP, OMCI (XGZ030)
TP-LINK 1-Port XGS-PON SFU
Econet Chipset with G.984.x, XGS-PON E1
SPEC: 1 x 10GE LAN port, 1 x SC/APC XGS-PON port, Bridge, QoS, VLAN, IGMP, OMCI (XGZ030)

TP-LINK 1-Port XGS-PON SFU Econet Chipset with G.984.x, XGS-PON E1 SPEC: 1 x 10GE LAN port, 1 x SC/APC XGS-PON port, Bridge, QoS, VLAN, IGMP, OMCI

Tuotekoodi:
XGZ030
EAN:
4897098688601
Ei varastossa
Kuvaus

TP-Link XGZ030. Tuotetyyppi: Optinen verkkopääte (ONT), Tuotteen väri: Valkoinen, Sertifiointi: CE, FCC, RoHS. Verkkostandardit: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE..., ITU-standardit: G.988, G.9907.1, Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100,1000,10000 Mbit/s. Tietoturva-algoritmit: AES. Valokuituliitin: SC/APC. Ulostulojännite: 9 V, Lähtövirta: 0,85 A

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.
Näytä mobiiliversio
© 2024 Pedab OY