Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

TP-LINK 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 Gigabit SC Port, 1 Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 2 k

Etusivu TP-Link Network TP-LINK 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 Gigabit SC Port, 1 Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 2 k
TP-LINK 10/ 100/ 1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter
PORT: 1  Gigabit SC Port, 1  Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/ MDIX)
SPEC: Full-duplex,  Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 2 k (FC311A-2)

TP-LINK 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 Gigabit SC Port, 1 Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 2 k

Tuotekoodi:
FC311A-2
  • Tuote Mediamuunnin
Ei varastossa
Näytä mobiiliversio
© 2024 Pedab OY