Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Ch

Etusivu TP-Link Network TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Ch
TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter
PORT: 1  100Mbps SC Port, 1  10/100M RJ45 Port (Auto MDI/ MDIX)
SPEC: Full-duplex,  Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Ch (FC111B-20)

TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Ch

Tuotekoodi:
FC111B-20
Ei varastossa
Näytä mobiiliversio
© 2024 Pedab OY