Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20 km, Ch

Etusivu TP-Link Network TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20 km, Ch
TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter
PORT: 1  100Mbps SC Port, 1  10/100M RJ45 Port (Auto MDI/ MDIX)
SPEC: Full-duplex,  Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20 km, Ch (MC112CS)

TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20 km, Ch

Tuotekoodi:
MC112CS
EAN:
6935364030421
  • Tuote Mediamuunnin
Ei varastossa
Kuvaus

TP-Link MC112CS. Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 100 Mbit/s, Verkkostandardit: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100 Mbit/s. Valokuituliitin: SC, Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 20000 m, Valokuidun rakenne: Yksittäistila. Tuotteen väri: Musta. Tehonkulutus (maks.): 2,41 W

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.
Näytä mobiiliversio
© 2024 Pedab OY