Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

TP-LINK 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver SPEC: 1310 nm Single-mode, LC Duplex Connector, Up to 10 km Distance

Etusivu TP-Link Network TP-LINK 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver SPEC: 1310 nm Single-mode, LC Duplex Connector, Up to 10 km Distance
TP-LINK 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver
SPEC: 1310 nm Single-mode,  LC Duplex Connector,  Up to 10 km Distance (SM5110-LR)

TP-LINK 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver SPEC: 1310 nm Single-mode, LC Duplex Connector, Up to 10 km Distance

Tuotekoodi:
SM5110-LR
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
Ei varastossa
Näytä mobiiliversio
© 2024 Pedab OY