Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source

Etusivu TP-Link Network TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source
TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
Multi-mode SFP+ LC Transceiver
Hot-Pluggable with maximum flexibility
Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source  (SM5110-SR)

TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source

Tuotekoodi:
SM5110-SR
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
Ei varastossa
Kuvaus

TP-Link Omada SM5110-SR. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+. Tuotteen väri: Hopea, Sertifiointi: FCC, CE. Tulojännite: 3.3 V. Tuotteen leveys: 61,3 mm, Tuotteen syvyys: 14,5 mm, Tuotteen korkeus: 12,2 mm. Sisältyvien tuotteiden lukumäärä: 1 kpl

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.
Näytä mobiiliversio
© 2024 Pedab OY